Tím Novadach

Úspech našej spoločnosti staviame na bohatých odborných a praktických skúsenostiach ľudí v našom tíme.

Kontakty na predstaviteľov a zamestnancov našej spoločnosti:

Ing. Bencik Vladimirriaditeľbencik@novadach.sk+42190570470302/49309631
Ing. Kelemen Peterriaditeľkelemen@novadach.sk+42191895739902/49309630
Alexander Barokbarok@novadach.sk+421905234281
Babiš Mariánbabis@novadach.sk+42190548942502/49309619
Ing. Juraj Jamrichjamrich@novadach.sk+421918616171
Ing. Krecsmer Zoltankrecsmer@novadach.sk+42190598681002/49309617
Ing. Zuzana Benčíkovácontrolingbencikova@novadach.sk+42190375001302/49309630
Jozef Šedivýsedivy@novadach.sk+421918790675
Karol Summersummer@novadach.sk+421903730474
Keka Zdenkokeka@novadach.sk+421918131434
Jozef Kopečnýkopecny@novadach.sk+421917135660
Marián Hluchhluch@novadach.sk+421905310259
Ing. Tomáš Jamrichtomas.jamrich@novadach.sk+421905565625
Pavol Chrenkopavol.chrenko@novadach.sk+421918928966